Vajnorská 46
831 03 Bratislava
Tel.: +421 2 44635377
Mobil: +421 903713769

skcs

Opravy vozidiel

Na základe dopytu zo strany dobrovoľných hasičov sme rozšírili našu ponuku o následné opravy hasičských vozidiel:

  • Oprava hasičských nádrží na vodu a to technológiou vylaminovania. Takto opravená nádrž, ktorá je kompletne vyliata laminovacou hmotou od renomovaného, zahraničného výrobcu vykazuje kvalitatívne parametre nádrže novej, za podstatne nižších finančných nákladov ako je samotná výmena poškodenej nádrže na vodu za nádrž novú. Na uvedené práce: demontáž a montáž vlnolamov, obrúsenie nádrže, oprava, poškodených častí, vylaminovanie, živičný náter, vrchný farebný náter, skompletizovanie vozidla do pôvodného stavu je poskytnutá záruka v trvaní 2 rokov. Samotná, kompletná oprava nádrže trvá cca 5 pracovných dní.
  • Karosárske a lakýrnické práce na vozidle. Na Vašom vozidle Vám podľa dohody vymeníme skorodované plechy a prevedieme kompletnú, karosársku opravu s následným prelakovaním celého vozidla kvalitnými 2-zložkovými, náterovými hmotami.
  • Taktiež sme schopní okrem opráv hasičskej nadstavby zabezpečiť v prípade potreby na vozidle mechanické opravy, čalúnnické práce /prečalúnenie sedadiel/, elektrikárske práce / výmena signalizácie, dodanie, montáž repasovaných majákových rámp klasických ako aj zábleskových za bezkonkurenčné ceny/, práce pneuservisu /výmena opotrebovaných pneu, zabezpečenie nových , oprava defektov, likvidácia vymenených pneu/. Uvedené práce sme schopní previesť vo veľmi zaujímavom termíne a solídnych cenách. V prípade záujmu vieme na krytie potrebných finančných nákladov zabezpečiť úver, prípadne leasingové financovanie!
  • Prestavbu vášho vozidla Vám vieme zabezpečiť „na mieru“ a hasičsky dovybaviť podľa Vašich požiadaviek, spĺňajúcich aj najnovšie požiadavky bezpečnostných, požiarnych predpisov.

Oprava Liaz 101.860 CAS 25

liaz101

Oprava Tatry 815 MP27

opravaT815MP27

Oprava Tatry 815 CAS 32, r.1997

cas3297