Vajnorská 46
831 03 Bratislava
Tel.: +421 2 44635377
Mobil: +421 903713769

skcs

Predaj použitej výbavy

Dovoľujeme si Vám oznámiť že od 1.12.2019 sme sekciu použitej výbavy presunuli do e-shopu  na našu, novú stránku, ktorá je zatiaľ v testovacom režime a v budúcnosti nahradí túto! 

Na základe dopytu zo strany dobrovoľných hasičov sme našu ponuku rozšírili o predaj použitej výbavy profesionálnych hasičov z Holandska, Veľkej Británie a  Nemecka. Jedná sa o väčšinou použitú výbavu, vyrobenú a certifikovanú pre európsky trh.  V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite mail s obrázkom z našej ponuky, prípadne diel z obrázka o ktorý máte záujem. Ak by ste žiadaný tovar v našej ponuke nenašli, prosím zašlite nám orientačný obrázok z webu a výbavu vám zabezpečíme.

Výhodou tovaru kúpeného u nás:

1/kvalita

2/overený pôvod

3/Predaj aj na dotácie, možnosť platby aj splátkovým kalendárom.

4/v prípade že nami zaslaný tovar "nesedí", alebo  sa počas záručnej doby, 1.roka pokazil,  nie vinou hasičov,  po zaslaní pôvodného tovaru naspäť možnosť okamžitej, bezplatnej výmeny, alebo garancia okamžitého vrátenie peňazí.

Naše,  distribučné sklady v zahraničí, plné kvalitnej, použitej výbavy,  za veľmi prijateľné ceny, ktoré často dosahujú 50% z ceny novej, čakajú na vás !

vybava hala1

 

 prudnice hduprudnice cu