Odovzdanie vozidla Dennis Rappier F88 XL, obci Horní Jiřetín

Odovzdanie vozidla Dennis Rappier F88 XL, obci Horní Jiřetín.

Dňa 30.04.2014 sme odovzdali hasičské vozidlo. Hasiči pod vedením starostu pana Branka Glavicu prevzali hotové vozidlo so zastavanou výbavou vo vozidle, kompletným servisom všetkých náplní vo vozidle a českými doklady oprávňujúcimi vozidlo prihlásiť na mesto Hotní Jiřetín. Na mimoriadnu prosbu  zákazníka, vozidlo slávnostne krstiť na 1.mája, sme to zvládli za 8 dní od ubehnutia 1.kontrolného dňa a vozidlo bolo v dohodnutý termín 30.4. hasičom odovzdané.

22/04/2014 1. kontrolný deň. 

Po dovoze vozidla následnom absolvovaní STK a emisnej kontroly začal  proces legislatívy uvedeného vozidla. Následne dňa  22/04/2014 prebehol 1.kontrolný deň . V uvedený deň hasiči mesta Horní Jiřetín skontrolovali svoje budúce vozidlo, absolvovali na vozidle skúšobnú jazdu, preskúšanie funkčnosti hasičskej  nadstavby a taktiež  sa podľa požiadavky hasičov na mieste vyriešila grafická úprava vozidla podľa vyhlášky 53/2010 Zz a uchytenie  prinesenej výbavy hasičov vo vozidle. Hasiči si taktiež na vozidle objednali kompletnú výmenu všetkých náplní vo vozidle so servisnou knižkou.

09/04/2014 – v týchto, dňoch  pripravujeme vozidlo Dennis Rappier F88 XL pre mesto  Horní Jiřetín. Tak ako je u nás dobrým zvykom, ešte u holandského partnera prebehla za našej prítomnosti dňa 09/04/2014 tlaková skúška čerpadla Godiva. Kedže sa jedná o veľmi zachovalé vozidlo kontrola prebehla na výbornú a samotné čerpadlo je  taktiež vo výbornom stave, o čom svedčí aj samotná skúška:  http://youtu.be/fptFCRYimYI  a vystavený protokol o nameraných hodnotách čerpadla v záťažových podmienkach. Následne bude prebiehaťv týchto dňoch kompletná kontrola hasičskej nadstavby vozidla, kontrola vozidla pred jeho samotným dovozom a legislatívna príprava samotného  vozidla na export. O ďalších krokoch Vás budeme  opäť informovať v pridaných článkoch.

One Reply to “Odovzdanie vozidla Dennis Rappier F88 XL, obci Horní Jiřetín”

  1. Pingback: Odovzdanie vozidla Tatra 815 CAS 32 ,obci Horní Jiřetín - Dobráci s.r.o.

Comments are closed

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!